Na zatím poslední film s J. Bondem (D. Craig) Není čas zemřít jsme čekali od r. 2019 a premiéra byla pětkrát odložena. Konečně je tady – 30. září 2021!

Stejně jako v srpnu i v září vstupuje do kin spousta českých filmů, většinou komedií. Nejvíc se těšíme na snímek Jedině Tereza s V. Kubařovou a I. Orozovičem v hlavních rolích a film Zbožňovaný, kde exceluje nestárnoucí J. Bartoška, Z. Krónerová, I. Chýlková a další. Drama Atlas ptáků s M. Donutilem v hlavní roli je nejnovějším dílem režiséra O. Omerzu (Rodinný film, Všechno bude) a měl premiéru na MFF v Karlových Varech. Uvedeme také závěrečný díl trilogie T. Vorla st. Cesta domů (předchozí díly Cesta z města a Cesta do lesa).

Ze zahraničních snímků vám doporučujeme dánskou hořkou komedii Rytíři spravedlnosti a americký dobrodružný film Expedice: Džungle. Pro děti promítneme animované filmy Tlapková patrola ve filmu a Mimi šéf: Rodinný podnik. V premiéře také uvidíte nový akční snímek studia Marvel Schang-Chi a legenda o Deseti prstenech.

Můžete také přijít na dvě středeční dopolední promítání, což budou filmy Bábovky a Šarlatán.

Muzeum Mnichovo Hradiště pokračuje v oblíbených virtuálních procházkách městem a zve vás na opakování páté procházky (park, rozhledna, židovský hřbitov, Vrchlického návrší, ulice Studentská, Poříčská a další) v úterý 21. září 2021 od 17 hodin k nám do kina.

Ještě upozorňujeme, že od začátku školního roku měníme začátky projekcí ve středu a čtvrtek na 19. hodinu a v neděli na 15. hodinu.