Duben přináší do kin nové zajímavé české filmy. Zveme vás na komedii J. Chlumského Špunti na vodě, která bude zřejmě připomínat S tebou mě baví svět, dále na první část trilogie Zahradnictví J. Hřebejka a P. Jarchovského s názvem Rodinný přítel, odehrávající se za německé okupace, a na česko-polské drama Přes kosti mrtvých režisérky A. Holland (Hořící keř).

Dětem nabízíme dvě animované novinky. Je to pokračování oblíbených Šmoulů s názvem Šmoulové: Zapomenutá vesnice a Mimi šéf. Obě pohádky uvidíte i ve 3D verzi. Ze zahraničních filmů pro dospělé upozorňujeme na dobrodružný snímek Ztracené město Z, francouzské drama z lékařského prostředí 150 miligramů či životopisný film Úkryt v zoo, odehrávající se ve Varšavě za 2. světové války. Určitě si nenechte ujít ani dojemnou německou komedii Rande naslepo o mladíkovi se zrakovou vadou, který i přesto pracuje v luxusním hotelu.

O velikonočních svátcích v půlce dubna vám přinášíme dvě novinky – již zmiňovanou rodinnou komedii Špunti na vodě a pokračování akčního filmu Rychle a zběsile 8. Pro nejmenší diváky uvedeme na Velikonoční neděli dopoledne opět nové Šmouly.

Také v neděli na čarodějnice, tedy 30. dubna, budeme hrát pro děti již dopoledne - animovaný film Mimi šéf ve 3D verzi.

Chybět nebude ani cestovatelská beseda, tentokrát s názvem Česká expedice kolem světa. Vypravit se na ni můžete v úterý 4. dubna 2017 od 18 hodin a o svém 777 dní trvajícím putování osobním autem vám budou vyprávět Kateřina Dvořáková a Ladislav Bezděk z Krásné Lípy.

Přejeme mnoho krásných filmových zážitků!