Na začátku února mají žáci a studenti prodloužený víkend vzhledem k pololetním prázdninám v pátek 3. února, a tak jsme pro ně připravili od čtvrtka do neděle filmy různých žánrů – začneme dobrodružným fantasy Assassin´s Creed, následuje další repríza Anděla Páně 2, poté skvělý muzikál La La Land, který získal v lednu na vyhlašování filmových a televizních cen v Hollywoodu rekordních 7 sošek Zlatých glóbů, dále uvedeme v premiéře proslulý horor Kruhy a na závěr týdne v předpremiéře animovaný Lego® Batman Film.

Druhý týden v únoru bude ve znamení Padesáti odstínů temnoty. Začneme ve čtvrtek 9. února půlnoční premiérou a pokračujeme v pátek a v sobotu dvěma reprízami. V předprodeji bylo prodáno 27 dárkových vstupenek, tito diváci (divačky) mají zlevněné vstupné.

Tento měsíc vám dále nabízíme několik velmi zajímavých nekomerčních titulů. Bude to životopisné drama o špiónovi Edwardu Snowdenovi, válečná romance Spojenci s B. Pittem a M. Cotillard v hlavních rolích, německo-rakouská hořká komedie Toni Erdmann a v premiérových termínech pokračování kultovního filmu Trainspotting 2 a drama Zlato, natočené podle skutečného příběhu kanadské těžební společnosti.

Poslední únorovou neděli věnujeme nejmenším divákům, kterým promítneme další Krtkova dobrodružství.

Závěr měsíce bude v kině patřit cestopisné přednášce, ve které budou manželé Alena a Jaroslav Klempířovi vyprávět o tom, jak se žije mezi Eskymáky v Grónsku.

Přejeme naší studující mládeži krásné vysvědčení a všichni si užívejte zimu podle vašich představ!