Pejskaři, přijďte do kina! Ve čtvrtek 2. prosince 2021 od 18.30 h hrajeme v premiéře film o pejscích a jejich páníčcích Tady hlídáme my. Po 10 letech tak do kin přichází pokračování oblíbené rodinné komedie Tady hlídám já (2012).

Je to film o psí lásce, která léčí, a scénáře a režie se ujal stejně jako u prvního dílu Juraj Šajmovič. Hlavní hrdinové, manželé Ivan a Julie (L. Vaculík, J. Ježková) provozují horský penzion, ale příliš se mu nevěnují. Zanedbávané podnikání se rozhodne pozvednout dcera Kačka a navrhne nazvat hotel Penzion pro psy… a jejich páníčky. A pejskaři se najednou hrnou ze všech stran. Různé životní trable hlavních hrdinů hereckých i psích se jistě vyřeší a vy se u nás v kině dobře pobavíte!

Zároveň vás zveme na setkání s filmovou delegací, která velmi ochotně přijala naše pozvání na uvedení filmu a následnou besedu s diváky po projekci. Přijede režisér J. Šajmovič s manželkou B. Šajmovičovou, která je producentkou filmu. Dále se vám představí herec jedné z rolí Štěpán Tuček, rodák z Kláštera nad Jizerou, kterého mnozí jistě znáte nejen jako souseda, ale také loutkoherce. A kromě nich přijedou i dva hlavní filmoví psí hrdinové, jezevčíci Hugo a Aisha!

Věříme, že využijete tuto ojedinělou příležitost setkání s tvůrci filmu, kdy se jich můžete zeptat na vše, co vás bude k filmu zajímat. Začínáme v 18.30 h, od 19 h pak promítneme film.