Na úvod připomínáme, že se po prázdninách znovu vracíme k původním promítacím časům – tedy ve středu a čtvrtek začínáme v 19 hodin a v neděli v 15 hodin.

Z nových českých filmů, které mají lehký nádech sci-fi, vám nabídneme komedii Po čem muži touží s J. Langmajerem a A. Polívkovou v hlavních rolích a drama Důvěrný nepřítel o domě budoucnosti, který lze ovládat pouhým hlasem. Detektivka Miss Hanoi poprvé přináší pohled na život vietnamské komunity v naší zemi. V závěru měsíce uvidíte tři nekomerční filmy z karlovarského filmového festivalu – komediální drama O. Omerzu s názvem Všechno bude o dvou nezletilých chlapcích a jejich cestě po republice v ukradeném autě, dokument King Skate o počátcích českého skateboardingu v době komunismu v ČSSR a psychologické drama Domestik o cyklistovi, který pro zvyšování svého výkonu udělá cokoli.

Děti jistě zaujme hrané filmové zpracování známého večerníčku o čarodějnici a jejím havranovi Abraxasovi s názvem Malá čarodějnice. Přijďte také na dvě nové animované komedie Kubík hrdina a Yeti: Ledové dobrodružství.

Netradiční drama pouze pro dospělé je německo-rakouský film Teheránská tabu, který jde do kin v animované podobě, protože v íránském Teheránu bylo zakázáno natáčet. Pro fanoušky hororů je připraven snímek Sestra a nabídneme vám opět filmové překvapení – tentokrát film o soupeření dvou žen o úspěch a slávu završený kriminálním činem.

Ve středu dopoledne budeme hrát českou komedii Pepa a americký muzikál Mamma Mia! Here We Go Again.

V sobotu 1. září 2018 kino nepromítá z důvodů oslav 100 let republiky v Mnichově Hradišti.

Těšíme se na vás!