Pohádka Anděl Páně 2, která vstoupila do českých kin 2. prosince 2016, je celorepublikově velmi úspěšná a je o ni stále velký divácký zájem, proto ji v lednu uvádíme ve čtyřech reprízách. Novou českou komedii Manžel na hodinu (v kinech od 22. 12. 2016) také několikrát opakujeme a zveme vás i na další dva nové české tituly, opět komedie, Všechno nebo nic a Miluji tě modře. Tyto filmy uvidíte až koncem měsíce.

Dále uvedeme vysoce hodnocené válečné drama podle skutečné události Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny, přemýšlivé sci-fi Příchozí, velmi působivý snímek Collateral Beauty: Druhá šance, francouzský romantický film Kameny bolesti či komediální drama Tři generace. Zejména milovníky psů upozorňujeme na dojemný premiérový titul Psí poslání. Je to příběh o psu, jehož duše se ke svým pánům neustále vrací v různých tělech, dokud nesplní své poslání. Český dokument o Karlu Krylovi Bratříček Karel je zaslouženou a povedenou poctou tomuto legendárnímu písničkáři.

Kromě Anděla Páně 2 nabízíme dětem animované pásmo krásných českých filmů s názvem Pojar dětem, americký animovaný muzikál Zpívej a opakování filmu Trollové ve 3D formátu.

Dvě dopolední projekce nejen pro seniory přinesou český film Pohádky pro Emu a velmi úspěšnou americkou dabovanou komedii Dítě Bridget Jonesové.

Lahůdkou tohoto měsíce však bude v pátek 13. ledna výjimečně od 19 hodin záznam koncertu německé rockové skupiny RAMMSTEIN z r. 2015. Hudební film s názvem RAMMSTEIN in America obsahuje dokument a záznam koncertu a vzhledem k délce 220 minut bude rozdělen přestávkou.

Závěr ledna bude patřit cestovatelské přednášce s dataprojekcí na téma Ladakh, Zanskar, Kašmír (oblasti v severní Indii). Se svým vyprávěním v kině vystoupí dlouholetá cestovatelka a specialistka na tuto destinaci paní Radka Tkáčiková. Bude vyprávět nejen o velehorách, ale i o kultuře, náboženství a památkách této oblasti.

Přejeme vám hezkou zábavu!