V pátek 13. ledna 2017 se  v našem kině promítal záznam koncertu německé rockové skupiny Rammstein z r. 2010 z americké Madison Square Garden. Pouze v tento jediný den mohli jejich příznivci přijít do českých kin užít si jejich hudbu spojenou s velkolepou vizuální show na filmovém plátně.

K nám do Mnichova Hradiště dorazilo 55 diváků. Odnesli si nezapomenutelný a ohromující zážitek a mnozí z nich také plakáty, které se v kině rozdávaly až do úplného rozebrání. Za všechny přítomné citujeme jednu fanynku a věříme, že je to názor i většiny diváků: "Už teď vím, že zážitek z koncertu Rammstein bude patřit k těm nejlepším v letošním roce a  nikdy na něj nezapomenu. Vidět a slyšet německou šestici na plátně takřka na dosah byla pro mě nepředstavitelná radost."

Děkujeme distributorovi, společnosti Atlantis Entertainment, že zakoupila práva na tento koncert spojený s dokumentem alespoň na jediný den. I její minulé nabídky záznamů koncertů byly skvělé (KISS, Adele) a těšíme se, s čím přijdou příště.