Červencový omezený provoz kina v srpnu skončí, opět budeme hrát pět dní v týdnu. Všechna večerní představení začínají ve 20 hodin, nedělní odpolední projekce pro děti zahajuje v 17.30 hodin.

Z českých novinek vám nabídneme komedii P. Nikolaeva (Příběh Kmotra, Lidice, Báječná léta pod psa) s názvem Střídavka o strastech a radostech střídavé péče o děti. Dokument Planeta Praha je od stejného autora jako Planeta Česko z r. 2017 a je zaměřen na pražskou přírodu a její zvířecí obyvatele často skryté lidským zrakům. Opakovat budeme také film pro milovníky silných motorek Plná 6.

Dva animované filmy jsou určeny dětem - DC Liga supermazlíčků a Princezna rebelka. Pouze pro dospělé je zase komediální drama Hodně štěstí, pane Veliký a akční thriller s B. Pittem v hlavní roli Bullet Train. Do programu je zařazen také životopisný film Elvis a dokument o sopkách Erupce lásky.

Připomínáme, že v sobotu 6. srpna 2022 od 21 hodin hraje letní kino u zámku, proti kapli Svaté Anny. Na programu je česká komedie Srdce na dlani. Kamenné kino bude v tento den uzavřené.

Užijte si zbytek prázdnin a léta a nezapomeňte, že v kině jsme tu pro vás!