Kdy jindy chodit do kina než v létě, v době dovolených a prázdnin? Proto jsme letos rozšířili promítání i na červencové víkendy. Hrát budeme tedy vždy v pátek a v sobotu od 20 hodin.

Na programu budou některé červencové filmové novinky a divácky úspěšné filmy z minulých měsíců. Celkem uvidíte osm titulů.

Nejpřitažlivější pro děti, ale jistě nejen pro ně, bude hraná disneyovka Lví král, která vstoupila do kin v animované verzi v roce 1994 a nyní byla znovu natočena. Snímek Spider-Man: Daleko od domova je další filmovou kapitolou o Peteru Parkerovi – Spider-Manovi. Životopisný sportovní dokument Diego Maradona o slavném argentinském fotbalistovi ohromil diváky na filmovém festivalu v Cannes (promítal se mimo soutěž) a českou premiéru bude mít na letošním MFF Karlovy Vary. Pro milovníky rockových koncertů máme opravdu vzácný „bonbónek“ – záznam koncertu skupiny The Cure z r. 2018 s názvem The Cure: Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park, který se konal u příležitosti 40. výročí existence kapely. Krátce po tomto koncertu skupina vystoupí v Ostravě na festivalu Colors of Ostrava (17. – 20. července).

Srpnový program kina již bude v plném rozsahu, tedy pětkrát týdně vyjma pondělí a úterý. Jenom upozorňujeme, že všechny večerní projekce budou v srpnu začínat ve 20 h a nedělní promítání pro děti bude až od 17.30 h.

Uvidíte další film Q. Tarantina Tenkrát v Hollywoodu, hudební životopisný dokument Pavarotti, novou českou pohádku Hodinářův učeň, další pokračování dvou oblíbených animovaných filmů Toy Story 4: Příběh hraček a Angry Birds ve filmu 2 či českou sportovní komedii Petra Kolečka Přes prsty.

Přejeme vám krásné prázdniny a dovolené a těšíme se na vás v kině!